Finansal Destekler

Herhangi bir şirketin finansal olarak sağlam olması için mükemmel bir Denetim hizmeti gereklidir. Denetim ve Güvence hizmetlerimiz, şirketinizde hiç bir yanlışlık veya hata tespit edilmemesini sağlar. Bazı şirketler, denetimlerin yalnızca verilerde kötü niyetli hatalar meydana geldiğinde gerekli olduğu konusunda yanlış düşünceye sahipler. Bu nedenle, yeterince büyük olan herhangi bir şirketin dış denetim ve güvence sahibi olması gerekir:

Don James / Semplice – Makale ve Haber araştırması
HighVoltageBusiness – Firma ve Sanayi Araştırması
Goovers – Şirket ve Sanayi Araştırması
IRISpace – Sanayi Araştırması
Lexos-Nexos – Şirket, Sanayi, Pazar Araştırması
Plombett – Sanayi Araştırması
Yazma analizi raporu “dilimleri”

  • One
  • Two

Güvenilir ve güvenli

Finansal düzen

Finansal Araçlar Direktifi’nde yer alan Piyasalar uyarınca, 138/11 sayılı lisans uyarınca Kıbrıs Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından lisanslanmıştır.

Sigortalı Müşteri Fonları

Yatırımcılarımız için son çare olarak kefil olan Yatırımcı Tazminat Fonu’nun gururlu bir üyesiyiz. IFC, MiFID müşterileri için azami 20.000 EUR tutarını kapsar.

Ayrılmış Hesaplar

Yatırımcının parası, alacaklılar tarafından talep edilemeyen veya tarafımızdan kullanılmayan üst düzey bankalarla ayrı hesaplarda tutulur. Hesap taban para birimleri EUR, GBP, USD, CHF ve JPY cinsinden mevcuttur.

Negatif Denge Koruması

Bir otomatik işlem izleme ve risk yönetim sisteminin kullanılmasıyla, bir KYC Ticaret müşterisinin hesabının hiçbir zaman negatif dengeye ulaşmasına izin verilmeyecektir.

Aşırı Şeffaflık Politikası

Aşırı Şeffaflık Politikamız, müşterinin her zaman şeffaf bir fiyat beslemesi, şeffaf likidite, şeffaf tarihsel veriler, şeffaf piyasa bilgileri almasını sağlar.

825.000.000 NOP ABD doları

Müşterinin açık pozisyonlarının birleşik toplam değeri (net açık pozisyon) 825.000.000 USD’yi geçemez.

Dış Ticaret İçin Müşteri Temsilcimiz ile Görüş !